O nás

Vážení „členové cechu stavitelského“ a příznivci řemeslné zručnosti, dovolte, abychom se Vám stručně představili.

Společnost Logistik Center s.r.o. byla založena v roce 2004. Mezi naše každodenní činnosti patří správa, údržba bytových a nebytových prostor, dále pak opravy, rekonstrukce a investice většího rozsahu ve vlastním areálu.

V roce 2015 jsme otevřeli půjčovnu elektrického nářadí, lešení, stavební mechanizace a zahradní techniky, kde se s Vámi velmi rádi podělíme o více než 10-ti leté zkušenosti z našeho pracovního života a navrhneme Vám optimální stroj nebo řešení pro Vaši efektivní práci.

Všechny nabízené položky v katalogu jsou v našem vlastnictví a vyzkoušené naší dlouholetou činností. Vše na místě vysvětlíme, předvedeme a odzkoušíme.

K zapůjčenému lešení jsou k dispozici návody pro bezpečnou montáž a používání. Sestavu lešení Vám ochotně navrhneme, provedeme výpočet prvků, poskytneme služby dopravy na stavbu a zpět, montáž a demontáž lešení našimi proškolenými pracovníky.

Děkujeme předem za Vaši důvěru a těšíme se na spolupráci.

Kolektiv Logistik Center s.r.o.

V NAŠEM KATALOGU NABÍZÍME:

ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ

Nářadí osvědčené značky Hilti, jejíž inovativní řešení aplikovaná do strojů a nástrojů se vyznačují vysokým výkonem, bezpečností a komfortem při práci. Ke všem strojům je k dispozici široký sortiment nástrojů pro nejrůznější aplikace. Použitím stroje a nástroje značky Hilti vždy dosáhnete vynikajícího pracovního výkonu!

POZINKOVANÉ RÁMOVÉ LEŠENÍ

Vhodné zejména k opravám a nátěrům omítek nebo k montážím zateplovacích systémů.

POJÍZDNÉ HLINÍKOVÉ I POZINKOVANÉ LEŠENÍ

Pracujete s neskladným materiálem a potřebujete velkou pracovní plochu? Pak jsou vám k dispozici pojízdná lešení s plochou 1,5 x 2,85 m až po 3 x 3 m.

MECHANIZACI PRO HRUBOU STAVBU

Topidla, odvlhčovače, ventilátory, míchačky, svářečky, bednění pro pilíře kruhového průřezu, vibrátory, vibrační desky.

ZAHRADNÍ TECHNIKU

Vysokotlaký čistič, bubnová sekačka, 
vysavač/foukač na listí.

Ceny pronájmu naleznete v katalogu u jednotlivých položek.
Zvýhodňujeme dlouhodobé a víkendové pronájmy. Pro pravidelné zákazníky poskytujeme stálé slevy!

Cena víkend platí pouze pro případ vypůjčení na víkend nebo státní svátek. Je-li víkend so učásti doby nájmu (např 6-15 dnů) cena víkend se na tento účel nevztahuje. Cena víkend platí pro každý den (např. sobota + neděle podle skutečnosti, je-li nářadí používáno).

Půjčovna Logistik Center s.r.o. je Vám k dispozici v provozní době 6.30 – 15.00 (po telefonické domluvě jsme k dispozici také mimo provozní dobu)

Případné doplňující informace poskytneme na e-mailu pujcovna@logistik-center.cz 
nebo na telefonech +420 773 656 873, (+420 739 496 011).